Podkategorie

 • Szafy na akta

  Szafy na akta

  Aby zapewnić optymalne zabezpieczenia dokumentów w firmie, nasza firma poleca niezawodne szafy na akta. Są one przystosowane do przechowywania kilkudziesięciu segregatorów, a także teczek, skoroszytów czy wartościowych przedmiotów.

  Znajdą one zastosowanie w firmach niemal każdej branży. Przede wszystkim zaś będą pomocne w przypadku zakładów, w których znajdują się dokumenty szczególnie wrażliwe (np. dane osobowe czy dokumentacja medyczna). Wykonanie z wytrzymałej stali nierdzewnej zapewnia pełną odporność na uszkodzenia mechaniczne.

  W oferowanych przez nas szafach na akta zamontowany jest ryglowy mechanizm zamykania drzwi. Gwarantuje on pełne bezpieczeństwo przechowywanych dokumentów. Idealne dopasowanie poszczególnych elementów zapewnia ciche otwieranie i zamykanie drzwi przy pomocy wysokiej jakości zamka kluczowego.

 • Szafy BHP

  Szafy metalowe na ubrania

  W zakładach z wielu branż stosuje się szatnie, umożliwiające pozostawienie osobistych rzeczy pracowników przed rozpoczęciem pracy. W tym celu nasza firma oferuje metalowe szafy ubraniowe, które z pewnością przypadną do gustu użytkowników.

  Są one wykonane ze stali i pokryte estetycznym lakierem proszkowym. Standardowo wykorzystujemy kolor szary półmatowy, jednak na życzenie klienta możemy przygotować inne kolory.

  Nasze metalowe szafy ubraniowe są przystosowane do samodzielnego montażu za pomocą wkrętów lub nitów. W razie potrzeby możliwe jest połączenie modułowe kilku produktów. Każdy z nich posiada otwory wentylacyjne oraz zamek kluczowy. Wnętrze jest przygotowywane indywidualnie, według potrzeb klienta. Mogą to być chociażby podkładki na buty, podstawki czy drążek na wieszaki.

  Dbając o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług oferowane przez nas szafki BHP objęte są dwuletnią gwarancją.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów